Hakkımızda

 
 

Firmamızın kurucusu olan İsmet Ferdi Üzümcü 1993 ve 1996 yılları arası Çeşme AVIS Rent a Car’da müdür olarak  görev yapmıştır. AVIS’in ( WORLD WIDE) dünya  çapında bir firma olması ve araba kiralama işini yapma şeklini benimseyip aynı hizmeti kendi firmasında da verbilme amacıyla 1996 yılı Nisan ayında Blue Rent a Car’ı kurmuştur.

Blue Rent a Car 1996 yılından bu yana verdiği oto kiralama hizmetini, gerek AVIS’ten gelen tecrube gerekse de yıllar içersinde oluşan birikim ve deneyimlerinin  ışıgında, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, kaskolu ve son model araçlarla sürdürme gayreti içersindedir.

Blue Rent a Car, Türkiye’nin en şirin, temiz ve seçkin tatil beldelerinden biri olan Çeşme’de faaliyetlerini sürdürüyor olmaktan mutluluk duymaktadır. Çeşme, artan turizm potansiyeli, Alaçatı ve yeni Çeşme marinası, 5 yıldızlı zincir otelleriyle Türk turizminin parlayan yıldızı olmuştur.

Blue Rent a Car, Çeşme’nin artan turizm potansiyelinin artan araç talebine karşı hizmet kalitesinde ödün vermeden son model araçlarıyla hizmet vermektedir. Firmamiz 1997 yılında bünyesine kattığı Özüşen Seyahat Acentası’yla ve kiralık villalarıyla müşterilerinin bu yöndeki (otel rezervasyonları, kapısında araçlı kiralik villalar, vs.) taleplerini de karşılamaktadır.

“2010 yılında firmamız bünyesindeki kiralık araçları temizlik ve bakımlarının daha iyi yapılabilmeleri amacıyla bir oto yıkama faaliyetine de şirket bünyesinde başlanmıştır. Blue Rent a Car, Marina ofis ve Merkez ofis olmak üzere Çeşme içerisinde iki ayrı noktada faaliyet göstermektedir. Şehrin yeni cazibe merkezi olan Marina ve civarında bulunan Marina ofisimiz, Blue’nun artan araç filosunun park etme ve sergilenebilmesini mümkün kılmaktadır. “

Blue Rent a Car’ın müşterilerini bir ”Blue ailesi üyesi” olarak gören anlayışı, son 23 yılda olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da devam edecektir.

Saygılarımızla,

tr_TRTürkçe
en_GBEnglish (UK) tr_TRTürkçe